شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده نیروی هوافضای سپاه طی پیامهای جداگانه ای انتصاب رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا و نماینده ولی فقیه در سپاه را تبریک گفت

فرمانده نیروی هوافضای سپاه طی پیامهای جداگانه ای انتصاب رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا و نماینده ولی فقیه در سپاه را تبریک گفت

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 12:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار حاجی زاده طی پیامهای جداگانه ای انتصاب رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

 به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیام های جداگانه انتصاب حجج الاسلام و المسلمین علی سعیدی و عبدالله حاجی صادقی را تبریک گفت.

متن پیام ها به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمن هم من قضی نحبه و منم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا"

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند پس برخی بر آن عهد ایستادگی کردند و برخی به انتظار شهادت مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند. (سوره احزاب آیه 23)

سرور ارجمندم؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج علی سعیدی (دام عزه)

رئیس محترم دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا

سلام علیکم

و صل الله علی محمد و آل الطاهرین (علیهم السلام) در طول پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی، آنان که بر عهد و پیمان خویش با خداوند عزوجل استوار ماندند و جز رضایت حق و پیروی از مردان راستین الهی، راه دیگری انتخاب نکردند، نوید بهترین زندگی در دنیا و آخرت، پاداش تخلف ناپذیر از سوی خداوند رحمان و رحیم را نصیب خود نموده اند. 

حضور بی بدیل جناب عالی در تمامی صحنه های پس از پیروزی انقلاب مجاهدت و فداکاری در دوران هشت سال دفاع مقدس، خدمت صادقانه در کسوت روحانیت و پاسداری از انقلاب اسلامی، حفظ ارزش ها و آرمان های مقدس دینی و انقلابی پاسداران در سنگر نمایندگی ولی فقیه، هدایت نسل های سپاه در سایه سار رهنمودهای  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و صدها خیرات و برکات دیگر از وجود ذی جود جناب عالی، بخشی از موهبت الهی است که در سپاه پاسداران به یادگار مانده است و بی تردید تحولاتی تأثیرگذار بر مجموعه این نهاد انقلابی بر جای گذاشته است.

اینجانب به سهم خود از نقش بسیار سازنده جناب عالی در تعامل بین فرماندهان و مسئولان سپاه بسیار سپاسگزارم و امیدوارم در سایه الطاف الهی و پیروی از منویات و فرمایشات گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) بیش از پیش موفق و مؤید و منصور باشید. ان شاءالله 

 

                                         سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

                               فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمندم؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج عبدالله حاجی صادقی (دام افاضاته)

نماینده محترم ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

سلام علیکم

و صل الله علی محمد و آل الطاهرین (ع) انقلاب اسلامی منشأ خدمات و حسنات فراوانی برای ملت شریف ایران و مرم تحت ستم دنیا و حق طلبان عالم بوده است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسالت حفاظت از مرزهای عقیدتی و آرمان های بلند انقلاب را در اقصی نقاط جهان بر دوش می کشد و این نقش بی بدیل تحت زعامت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و روحانیت معظم به منصه ظهور رسیده است. 

حسن انتصاب جناب عالی را به عنوان نماینده محترم ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) که نشان از تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده شما در تمامی صحنه های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و خدمت صادقانه در کسوت روحانیت و پاسداری از انقلاب اسلامی دارد، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

امیدوارم در سایه الطاف الهی و پیروی از منویات و فرمایشات گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) شاهد ارتقای بیش از پیش معنویت و بصیرت دینی و تقویت روحیه جهادی و انقلابی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشیم. ان شاءالله

                                                               

                                                                 سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

                                                     فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است